KONST / Litografier / Färglitografi 15274205
nr 1527 4205
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Anders Appelqvist (f. 1958). Signerad, numrerad 144/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
500 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:51:51
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist